st-logo-1 (1)

Çalışan avantajları

Ailemiz ile sosyal etkinlik düzenlemekten mutluluk duyuyoruz

Sadece iş yerinde değil, iş dışında da birlikte hareket etmeyi seviyoruz. İş dışında bir araya gelip, keyifli anlar paylaşmanın bizi yakınlaştırdığına, yeni dostluklara sebep verdiğine ve yoğun iş temposundan uzaklaşıp rahatlamamıza olanak verdiğine inanıyoruz. Bu yüzden Sunucu Teknik personelleri ile birlikte bir çok etkinlikler düzenliyoruz veya etkinliklere toplu şekilde katılıyoruz. İl dışı seyahatlerimiz, oteller, piknik, geziler, vb. aktiviteleri toplu yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çalışanlarımıza hediye çekleri

Personellerimize hediye çekleri veriyor ve kullanmaları için teşvik ediyoruz. Hediye çekleri ile elektronik eşyadan market alışverişine kadar bir çok alanda kullanım imkanı sağlıyoruz. Personellerimizin bütçelerini bu şekilde destekliyor ve fırsattan yararlanmalarını sağlıyoruz.

Sosyal sorumluluk ve birlikte paylaşmak

Sunucu Teknik ailesi olarak, mutluluğun kaynağının iylikten geçtiğine inanıyoruz. Doğaya çevreye, Eğitime sosyal sorumluluk kapsamında çok fazla önem veriyoruz, şirket içerisinde de tüm takım arkadaşlarımızla birlikte ilerliyoruz. Birlikte emek veriyoruz.