st-logo-1 (1)

Dayanıklı Tüketim

Dayanıklı Tüketim

Dayanıklı tüketim endüstrisi gelişmiş teknolojik altyapı, ihracat geliri ve yarattığı istihdam oranı ile ülke ekonomisine en büyük katkıda bulunan sektörlerden biri konumundadır. Beyaz eşya alanında yıllık olarak ürettiğimiz 30 milyonu aşkın ürün ile Çin’in ardından dünyadaki en büyük üretici özelliğine sahip ülkeyiz. Sağlanan bu istihdam neticesinde dışa bağımlılığı azaltarak ihracattaki yüksek hacmi ile Türkiye ekonomisinin lokomotif görevini görüyor. 

Uçtan uca dijitalleşerek üretim sürecinden satış sonrası hizmetlere kadar kusursuz süreçlere sahip olmak isteyen dayanıklı tüketim firmaları, alanında uzman ve etkili çözümler sunan teknoloji şirketleriyle çözüm ortaklığına gidiyor. Dijital dönüşümle büyümeyi, sürdürülebilir bir ticari temel kurmayı ve kâr araçlarını arttırmayı hedefleyenler müşteriler için dayanıklı tüketim sektörünün ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış çözümler sunuyoruz.

Dayanıklı tüketim sektörü yeni nesil teknolojiler ve inovatif yaklaşımlar ile güçlenirken, siz de endüstri 4.0’ın getirdiği dijital dönüşüm trendini yakalayın. Sunucu Teknik çözümleriyle dönüşüme bugünden başlayın, gelecekte sektörünüzün en iyileri arasında yerinizi alın.

Kurumsal Çözüm Ortağınız

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak doğru kararları almaya hazır mısınız?

Bariyer Sistemleri

Geleceğin Dayanıklı Tüketim Endüstrisi ‘Akıllı’ Olacak

Çözümlerimiz

Son yıllarda yapay zeka, bulut sistemleri ve IoT (Nesnel İnternet) teknolojilerinde yaşanan baş döndürücü gelişimlerin ardından dayanıklı tüketim endüstrisi de giderek akıllı hale gelmeye devam ediyor. Satın alma, üretimde inovasyon, sevkiyat takibi ve satış sonrası müşteri deneyimi konularında dijitale geçen firmalar zamanda ve maliyette daha yüksek verimlilik elde ediyor.

Sunucu Teknik, nesnelerin interneti çözümleri sayesinde çözüm ortaklarına güvenli, ölçeklenebilir ve esnek bir yapı sağlıyor. Aynı zamanda toplanan büyük verilerin sektörel rekabette avantaj yaratacak bir değere dönüştürülmesi için inovatif uygulamalara imza atıyoruz.

Diğer tüm sektörlerde olduğu gibi dayanıklı tüketim alanında da 360 derece dijitalleşme süreci akıllı tedarik yönetimi ile başlar. Markalar, üretim için ihtiyaç duyduğu malzemelerin kusursuz tedariki için nesnelerin interneti çözümlerine ihtiyaç duyar. Sonrasında akıllı üretim planlamaları, yeni nesil perakendecilik ve satış sonrası dijital çözümler ile %100 müşteri memnuniyeti sağlanabilir.