Depo Yönetim Entegrasyon Sistemi

Sunucu Teknik’den Verimliliği Optimize eden Depo Yönetim Entegrasyon Sistemi : ReelST WMS

İnsan Gücü Yönetimi

Kolay İşlemler

%100 Doğru İşlemler

İşletmenize ihtiyaç duyduğu uygulamaları sağlayın.

ReelST WMS Depo Yönetim Sistemi

Envanter yönetmek riskli ve pahalı bir şeydir. Taşıma maliyetlerinizi doğru hesaplamanız, deponuzu verimli kullanmanız ve bu sayede müşteri devamlılığını ve memnuniyetini başarılı şekilde yönetmeniz gerekir. 

Sürdürülebilir akıllı bir Depo Yönetim Sistemi

ReelST WMS’nin USP’si

Orta ve büyük depolar için operasyonları basitleştirmek ve verimliliği artırmak üzere tasarlanan ReelST yazılımı markaların ve 3PL’lerin envanter alma, yerine koyma faaliyetlerinde, daha yüksek sipariş karşılama oranları elde etmek için sipariş toplama ve paketlemeyi optimize etmede yardımcı olur.

Ölçek için tasarlandı

Çoklu sistem entegrasyonu

Uçtan uca operasyonlar için Tek Sistem

Kanal Entegrasyonu

Birden çok satış kanalında en hızlı akıllı formüle dayalı envanter gösterimi.

Envanter yönetim Sistemi

%100 envanter riski. Tam izlenebilirlik. PO düzeyinde, fatura düzeyinde ve kutu düzeyinde doğru iade mutabakatı.

Sipariş yönetimi

SLA ve kanal türüne göre sipariş önceliklendirme. Çoklu depolama, Stok transferi, satış siparişi ve satınalma siparişi yönetimi.

Raporlama Sistemi

50'den fazla anlayışlı ve eyleme geçirilebilir rapor. Her bir paydaş seviyesi için özelleştirilmiş BI Gösterge Tabloları.

ReelST depo yönetim sistemi (WMS) , bir depodaki günlük operasyonları kontrol etmeye ve yönetmeye yardımcı olan bir yazılım uygulamasıdır. ReelST WMS yazılımı, envanter alımına ve yerine koymaya rehberlik eder, siparişlerin toplanmasını ve gönderilmesini optimize eder ve envanter yenileme konusunda tavsiyelerde bulunur. ReelST bağımsız bir uygulama veya Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sisteminin bir parçası olabilir.

Bariyer Sistemleri

ReelST Depo Yönetim Sistemi

Başlangıçta, depo envanter yönetim sistemleri yalnızca basit işlevler, çoğunlukla yalnızca depo lokasyon bilgisi gibi küçük veriler almanıza yarıyordu.  ReelST WMS işlevsel olmasını istediğiniz bütün depo-sevkiyat aksiyonlarını genişletebilir. Ürün toplama, paketleme ve sevkiyat işlevselliğindeki en iyi uygulamaları kullanma olasılığı sunar. Malzeme taşıma cihazları(sepet) ve saha yönetimi ile gelişmiş etkileşimleri koordine eden (terminalleri) sipariş süreçlerinize uygun olacak şekilde yönetir. 

ReelST depo yönetim sistemi, bir ürün sevk edildiğinde oluşabilecek hataların olasılığını tamamıyla azaltabilir. Sistem ayrıca bir şirketin siparişleri daha hızlı yerine getirmesine ve depodaki sipariş edilen ürünleri anında izlemenize yardımcı olabilir. Sonuç olarak, ReelST depo yönetim sistemi genel olarak, ürünlerinizi en iyi şekilde toplar, en doğru şekilde sevk eder ve en doğru raporları size sunar.

Depo Yönetim Sistemi İçin Uzman Desteği Al!

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak doğru kararları almaya hazır mısınız?

ReelST WMS’nin sunduğu farklılıklar ?

 • Siparişinizi hızlı karşılayın, doğru yönetin.
 • Sevkiyat gecikmelerinizi, satın alma süreçlerinizi hızlandırın.
 • Envanter yönetimi sırasında tasarruflu maliyetler kullanın.
 • Envanterinizin takibini ve izlenmesini kolaylaştırın.
 • Bütün stoklarınızı doğru şekilde yaşlandırın,
 • Deponuzdaki “Ölü Vakit” kayıplarını minimize edin.

KUSURSUZ BİR DEPO YÖNETİM ÇÖZÜMÜ

Müşteri kazanmanıza olanak sağlayan en önemli faktör hızlı ve hatasız teslimat çözümleridir. Bunun için doğru ve uygun maliyetlerle edineceğiniz ReelST WMS entegrasyonu depo envanterinizi ve depo süreçlerinizi sade ve pratik şekilde planlar. Ürün toplama, envanteri takip etme, özel olarak belirlenmiş prensiplere göre toplama ve yerleştirme, personeller ve siparişler için özel iş emirleri oluşturma, kayıp zaman planlama, paletleme ve daha birçok gelişmiş katmanlı sizin için tasarlıyoruz.

DEPO YÖNETİM SİSTEMİNE GETİRDİĞİMİZ YENİLİKLER:

 • Belirlenmiş bir takvime göre sahnelenen ve depolanan ürünler
 • Daha hızlı satılan ürünlere daha kolay erişilebilmek için gerçek kullanım geçmişine dayalı depolama prensipleri belirleme
 • Randevulu teslimat planlaması
 • Raf ömrü yönetimi – son kullanma tarihlerini takip eder ve uygun olmayan envanteri otomatik olarak raporlar
 • En gelişmiş Barkod Sembol Endüstrileriyle çalışma olanağı
 • Mobil Cihazlarınızı Kullanın : işlemleri yürütmek ve etkinliği izlemek için elde tutulan tarayıcılarınızı, tabletlerinizi ve akıllı telefonlarınızı kullanın.
 • Toplama, yerleştirme, sipariş hazırlama, rıhtım ve konteyner yönetimi ve daha fazlasının dinamik gerçek zamanlı olarak planlama
 • Eksiksiz ERP sistem entegrasyonu ( Wolvox8 )
 • Desteklenen çoklu toplama teknikleri – yapılandırılabilir serpiştirme, WAVE ( bilgi almak için lütfen tıklayın ) toplama ve planlama, FIFO, FEFO, LIFO dahil olmak üzere kurallara dayalı yönlendirilmiş toplama

Wave Picking / Dalgasal Ürün Toplama

Sipariş malzemelerinizi sevk etmeden önce onların bekleme süresini en aza indirmek için toplanacak ürünlerin listelerini özel olarak seçer ve sıralarsınız. Toplama emirlerini gün, taşıma vasıtası, varış noktaları şeklinde gruplar ve dalgalar halinde oluşturursunuz. Bölgesel, ülkesel veya şehirsel olarak toplama emirleri zaman, yer, maliyet açısından çok hızlı ve düzenli olarak raporlanır.

Dalga toplama, bir depo yönetim sistemi aracılığıyla yönetimi ve çalışanları çeşitli şekillerde desteklemek, bir depo veya dağıtım merkezinin günlük iş akışının planlanmasını ve organize edilmesini desteklemek için kullanılır. Dalga toplama kısa aralıklı programlamanın bir uygulamasıdır.

ReelST
WMS

ReelST WMS programı kullandığınız bütün ERP veya MRP sistemleri senkronik olacak şekilde tam uyumlu çalıştırır. Şirketinizin yönetim ve uygulama kimliğine dair hassas bir fizibilite envanteri çıkarılarak şirketinize selektif ve spesifik olarak özel tasarlanan çalışma alanları oluşturuyoruz. Raporlamalar, süreçler ve işlevsel bütün aksiyonlar şirket ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmaktadır.