Doküman ve İçerik Yönetimi

Bariyer Sistemleri

Markanızı Dijitale Taşıyın!

Dijital Dönüşüm ile Bilginin Değerini Arttırın: Doküman ve İçerik Yönetimi

Günümüzde bilgi, kurumlar için en değerli varlıklar arasında gösteriliyor. İstenen bilgiye doğru zamanda erişmek, zaman kazancının yanında kurumsal süreç verimliliğini de arttırıyor. Özellikle de dijital dönüşüm yolculuğuna çıkan şirketlerde bilgi kümeleri hacminin hızla artması, sağlıklı yönetimin önemini öne çıkarıyor. Dijital dünyadaki yeni nesil çözümler ile doküman ve içerik yönetimi yapmak mümkün.

Resmi yazışmalar, arşiv belgeleri, sözleşmeler, üretim ve servis kayıtları gibi iş süreçlerinin büyük bir bölümünü kapsayan çok sayıda içerik mevcut. Üstelik bu içerikler ArGe, üretim, stok, satış, pazarlama ve insan kaynakları gibi farklı departmanlar tarafından üretiliyor. Fakat yapıdaki bu çok çeşitlilik ve karmaşa, doküman ve içerik yönetimi yapmayan işletmeler için birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Doğru içeriğe ulaşamama, yönetememe, yedekleyememe ve doğru zamanda ulaştırmama gibi sorunsal bunlardan en belirgin olanları.

Sunucu Teknik doküman ve içerik yönetimi sayesinde stratejik değerlere sahip tüm verilerinizi merkezileştirerek bilginin yönetilebilir ve ulaşılabilir olmasını sağlayın. Dijital dönüşüme bugünden başlayın, yarının teknoloji dünyasında yerinizi alın!

Teknolojik İhtiyaçlara Yönelik Danışmanlık Hizmetleri

Doküman ve İçerik Yönetiminde Sektöre Özel Çözümler!

İşletmeler büyük hacimli yapıya ulaştıklarında yapılandırılmış içerikle mücadele etmekte zorlanır ve bu da potansiyel uyumsuzluğu tetikler. Yeni çağda büyük verinin gerçekliği göz önünde bulundurulduğunda işletmelerin de bu doğrulta önlem alması gerekmektedir. Veri yönetimine önem veren markalar için sürdürülebilirlik daha mümkün olmakta. Tam da bu sebeple doküman ve içerik yönetimi uygulamaları vizyoner bir alternatif oluşturuyor. ECM çözümleri sayesinde firmaların kazanımlarından bazıları şunlardır:

  1. Kurumsal yazışma yönetimi
  2. Belge yönetimi
  3. İş akışı yönetimi
  4. Gelen / Giden evrak yönetimi
  5. Vekalet yönetimi
  6. Sözleşme belge yönetimi

Ticari hedeflerinize doğru yol alırken, tercih ettiğiniz kurumsal iş uygulamalarının çeşitliliği zamanla değişecektir. Büyüme esnasında eski sistemlerde yer alan içeriklerin yeni nesil platformlara taşınması ve merkezi bir sistemce arşivlenmesi zorlu ve deneyim gerektiren bir süreç. Sunucu Teknik danışmanlığında süreçlerinize entegre edebileceğiniz özel ECM programları ile sonuca daha sağlıklı ve pratik bir şekilde ulaşmanız mümkün.

Bariyer Sistemleri