Gıpta Et

Gıpta Et, BT altyapısını SunucuTeknik'le yenilendi, dijitalleşme süreçlerini garanti altına aldı.

Gıpta Et BT Altyapısı Yenileme Projesi

GIPTA ET GIDA OTO.İNŞ.PET.ÜRN.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ

Etin tarihi kadar köklü ve güçlü bir geçmişe sahip Kılıç Ailesi; kuruluşundan itibaren Musa KILIÇ, Hacı Ali KILIÇ ve Mehmet KILIÇ ortaklığı ile markalaşmak adına sürekli gelişim sağlamışlardır.

1950’li yıllara kadar İstanbul’a; Trabzon Limanından gemi ile canlı hayvan ticaretini Erzurum menşeili gerçekleştiren Kılıç ailesi,1950’den sonra İstanbul “Canlı Hayvan Borsası” kurucuları arasında yer alarak bu büyük oluşumun tohumlarını atmışlardır.

Bir sonraki kuşak ise; 1983 yılında toptan ve perakende et satışı ile ilk mağazasını İstanbul Anadolu yakasında açmıştır. Kuşaklar arası; zaman, emek, birikim ve birleşim ile yılların tecrübesi nesillere aktarılmıştır.

İlk şart olarak: insan sağlık ve emniyeti düşünülüp, İslami hassasiyet ile hareket edilmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu temel prensipler arasında tutulmuştur.

 

Gıpta Et İçin Neler Yaptık?

Et ve et ürünlerinde üretim ve satış sürecindeki riskleri öngörmek ve proaktif şekilde yönetmek, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve verilerin sürekli olarak koruması için sürdürülebilir bir BT alt yapısı oluşturmayı hedefledik.

Proje başlangıcında ilk olarak teknik analizler yapıldı. Mevcut envanter çıkartıldı, ekiplerin adaptasyonu sağlandı. Raporlar analizlerinin yapılması ve çıktılarının test edilmesi ile birlikte izlenebilir yoğunluğun az olduğu zaman diliminde Sunucuların sanallaştırılması, felaket kurtarma merkezinin SunucuTeknik Veri mezlerine taşınması ve geliştirilebilir CRM & ERP sistemlerinin geliştirimesi özel modüllerin yazılması  gerçekleştirildi.

Güncel ve iyi yönetilen bir BT altyapısı ile performans ve verimlilik artışı sağlandı.  Müşteriyi daha iyi tanımak, müşteriye daha iyi fırsatlar sunabilmek ve rekabette avantaj sağlamak için bulunduğu sektöre uygun CRM ve ERP sistemleri geliştirildi. Dijital dönüşümü için ihtiyaç duyduğu, hızlı iş, yedekli, ihtiyaca göre genişletilebilen ve iyi yönetilebilen bir yapıya ulaştırıldı.

Kurumsal Çözüm Ortağınız

En yenilikçi çözümleri iş dünyasının hizmetine sunuyoruz.