st-logo-1 (1)

Biz-kimiz?

Hakkımızda

Efe Bilgisayar BT ekibi olarak ilgili servis hizmetlerimiz 2003 yılından itibaren yenilikçi ve istikrarlı bir şekilde müşteri odaklı sistemleşmiştir. Hizmetlerimiz arasında: Ağ kurulumu ve güvenliği, server kurulumları, veri yedekleme (storage-nas), Endpoint-Antivirüs, ERP-CRM ve Web Yazılım hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca Kapsamlı proje çalışmalarımızla kurulum veya upgrade servisleri de sunmaktayız.

Ayrıca güvenlik kameraları, kablolama, loglama ve danışmanlık çözümleri üzerinde etkin şekilde çalışıyoruz. Motivasyonumuzu yükselten en önemli özellik tecrübeli kadromuz güçlü altyapımız ve başarılı müşterilerimizdir. Grup şirketlerimiz arasında Toptanbilgisayar.net ve Pentayazılım bulunmaktadır. Türkiye genelinde birçok başarılı projeye imza attık. Türkiye’nin köklü ve öncü firmalarına teknoloji hizmetleri sunduk. Ürün temin ettik. Hizmet alanında benzersiz alternatifler ürettik.

Tutukumuz

Müşterilerimizin dönüşümlerine ve gelişmelerine tanıklık etmek en büyük tutkumuz. Bilişim teknolojilerinden aldığımız güç, gelişmiş çözümleme yeteneğimiz ve profesyonel kadromuz ile tüm müşterilerimizin iş verimliliğini artırarak, ciddi kazanımlar elde etmeleri için çalışıyoruz.