Biz, IT Danışmanlık hizmetleri veren bir firmayız

Efe Bilgisayar BT ekibi olarak ilgili servis hizmetlerimiz 2003 yılından itibaren yenilikçi ve istikrarlı bir şekilde müşteri odaklı sistemleşmiştir. Hizmetlerimiz arasında: Ağ kurulumu ve güvenliği, server kurulumları, veri yedekleme (storage-nas), Endpoint-Antivirüs, ERP-CRM ve Web Yazılım hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca Kapsamlı proje çalışmalarımızla kurulum veya upgrade servisleri de sunmaktayız.

Ayrıca güvenlik kameraları, kablolama, loglama ve danışmanlık çözümleri üzerinde etkin şekilde çalışıyoruz. Motivasyonumuzu yükselten en önemli özellik tecrübeli kadromuz güçlü altyapımız ve başarılı müşterilerimizdir. Grup şirketlerimiz arasında Toptanbilgisayar.net ve Pentayazılım bulunmaktadır. Türkiye genelinde birçok başarılı projeye imza attık. Türkiye’nin köklü ve öncü firmalarına teknoloji hizmetleri sunduk. Ürün temin ettik. Hizmet alanında benzersiz alternatifler ürettik.

Tutkumuz

Müşterilerimizin dönüşümlerine ve gelişmelerine tanıklık etmek en büyük tutkumuz. Bilişim teknolojilerinden aldığımız güç, gelişmiş çözümleme yeteneğimiz ve profesyonel kadromuz ile tüm müşterilerimizin iş verimliliğini artırarak, ciddi kazanımlar elde etmeleri için çalışıyoruz.

Musa COŞKUN

(Kurucu)
daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Sadece broşürü indirin....

Müşterilerimizi kendi alanlarında en iyi şekilde konumlandırıyoruz.

IT Danışmanlık Hizmetlerimizi 2003 senesinden beri gelen tecrübemiz ile yerine getiriyoruz.

Sunucu Teknik profesyonel IT Danışmanlık şirketidir.

Kurulduğumuz andan itibaren günümüze kadar gelen gurur kaynağımız olan başarı öykümüz…

Başla

12 Ocak 2003

EFE Bilgisayar kuruldu.
BUILDING_MOCKUP_6_27_4

Memnun müşterilerimizden çok fazla yorum aldık.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X