Bilgisayar Bakım Anlaşması

Teknik Destek ekibimiz, firmanızın bilişim teknoloji alt yapısını oluşturan tüm cihaz ve yazılımların kesintisiz şekilde çalışması için çeşitli hizmet seçenekleri sunar. Küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların ihtiyaçları farklı olduğundan bilgisayar bakım anlaşmaları için belirli bir paket sunmak zordur.

Bilgisayar Bakım Anlaşması hakkında detaylar için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Senelik veya aylık olarak işletmenizdeki bilgisayarlarınız için yaptıracağınız bir hizmet anlaşmasıdır. Tercih edeceğiniz bir firmadan alacağınız bu hizmet sayesinde bilgisayarlarınızla ilgili senelik veya aylık olarak yaptıracağınız bakımlar ile şirketinizin bilgisayar bakım ihtiyaçlarını giderebilirsiniz. Maliyetleri azaltabilir ve kesintisiz hizmet verebilirsiniz.

Bu nedenle bizimle iletişime geçerek, yerinde keşif yapmamızı sağlayarak size özel bir paket oluşturmamızda fayda bulunmaktadır.

Bilgisayar bakım anlaşmaları teknik servis hizmetimiz ile benzerlikler göstermektedir. Bu nedenle burada göremediğiniz bazı hizmetlerimizi buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Bilgisayar Bakım Anlaşması Hizmetlerimizden Bazıları

Virüs testleri
Yazılım lisans sorunları
Ağ bağlantılarının kontrolü
Yazıcı bağlantı kontrolü ve bakımları
Laptop donanımsal arıza tespitleri
Masaüstü donanımsal arıza tespitleri
Sunucu donanımsal arıza tespitleri
Donanım parçaları iç ve dış temizliği
Yedekleme kontrolleri
Program verimlilik testleri

Neden Bilgisayar Bakım Anlaşması

Günümüzde çoğu şirket kağıt-kalem, arşiv gibi sistemleri terkedip bu bilgileri dijital olarak depolamaya başladı. Teknolojiye ayak uyduran şirketler böylece eski sistemler kadar uğraştırıcı ve yorucu işlerle uğraşmıyorlar.

Tabii ki bu tür şirketlerde/firmalarda en sık kullanılan cihazlar bilgisayarlar oluyor. Ve bu bilgisayarlar kendileriyle birlikte sorunlar da getirebiliyorlar. Kağıt-Kalem, arşiv yerine kullanılan bilgisaylar şirketlerin çoğu bilgilerini depoladıkları aygıtlar oldukları için herhangi bir sorun yaşanmaması gerekiyor.

Şirketler kendi bünyelerinde  bilgi teknolojileri departmanı bulundurmuş olsada bazen bu ekip bilgisayar bakımlarında yetersiz kalabiliyor bu nedenle dışarıdan uzman ekipten yardım almak oldukça önem arz ediyor.

Bilgisayar Teknik Servis Hizmeti

Bilgisayar Bakım Hizmeti sunucu, yedekleme, veri güvenliği, bilgisayar tamiri gibi yani bir bilgisayarın ihtiyacı olan tüm bakımın karşılanması ve 7/24 kesintisiz olacak şekilde çalışır halde tutulması hizmetidir. Bu hizmet sayesinde bilgisayar sahibi kullanıcılar, edindikleri cihazları daha verimli, yararlı ve uzun ömürlü kullanabiliyorlar.

Bilgisayar edinen herhangi bir kullanıcının bu tür hizmetlerden istediği zaman faydalanabilmesi çok önemlidir. Böylece herhangi donanımsal veya yazılımsal bir sıkıntı yaşayan müşterinin sorunları bu hizmetlerle çözülmüş olur. Tabii ki bilgisayar teknik servislerinin size yardımcı olabileceği konuların sayısı dışında size ne kadar hızlı yardım edebildikleri de önemlidir. 7/24 sizin cihazınızla ilgilenen bir teknik servis size çok büyük bir hizmet avantajı kazandırır. Böylece herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda zaman avantajınız ile sorunlarınıza hızlıca çözüm bulabilirsiniz.

Bakım Anlaşmaları Ortalama Fiyatları

Bilgisayar Bakım Anlaşmaları sayesinde teknolojiye adapte olmuş çoğu şirket/firma bilgisayarlarında ortaya çıkabilecek ani ve kaçınılmaz sorunlara engel olmak için bu hizmetten yararlanabiliyor. Kişisel veya Kurumsal olarak senelik/aylık bakım yaptırılabiliyor. Peki bu bakım anlaşmalardan alacağınız hizmetlerin fiyatları ne kadar? Bu hizmetler hakkında tam bir fiyat bulunmamakla birlikte iş yüküne, bilgisayar sayısına ve alacağınız hizmetlere göre değişiklik gösterebiliyor. Ayrıca fiyat konusuna karar verdiyseniz hizmeti alacağınız firmada da bazı bulunması gereken özellikler vardır. Bu firmalarda aranması gereken özellikler firmanın güvenirliği, tanınmışlığı ve kullanıcı deneyimleri ile ilgili yorumlar ön plana çıkıyor. Bu konular hakkında firma için yapacağınız araştırmalar sizin yararınıza olacaktır.

Bilgisayar Donanım ve Yazılım ürünleri satın almak istiyorsanız bünyemizde bulunan Toptanbilgisayar’ı tercih edebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

  • Tandoğan Cad. No:132/b Pendik, İstanbul
  • 0216 397 53 96
    0539 377 53 96
  • info@sunucuteknik.com

Broşürlerimiz

Bilgisayar bakım anlaşması standart teklif formunu ve yaptığımız hizmetleri .PDF formatında indirebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X