Felaket Kurtarma

Felaket Kurtarma (Disaster Recovery),  asıl sistemlerin bulunduğu konumdan başka bir yerde konumlandırılan ve merkezin yedeği olarak çalışabilecek şekilde tasarlanan veri merkezi olarak tanımlayabiliriz. Felaket Kurtarma merkezi ile veri yedekleme bir biri ile karıştırılmamalıdır.  Felaket Kurtarma Merkezinde coğrafi konum farklılığı esastır.

Felaket Kurtarma Çözümleri için ; İletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Felaket kurtarma merkezleri her firma için aynı olmadığı, firmaların büyüklüğü ve küçüklüğüne göre sistemlerin değişebildiğinden söz etmek mümkündür.  Firmaların verilerine, iş hacmine ve diğer risklere göre felaket kurtarma merkezi kurulmalıdır.

Felaket kurtarma çözümleri ile neler sunuyoruz?

Felaket kurtarma senaryolarının oluşturulması,
Yedekleme strateji ve hedeflerin belirlenmesi,
En iyi yedekleme donanım marka ve ürünlerin tespit edilmesi,
Tüm yedekleme işlemlerinin yönetilmesi.

Sunduğumuz çözümler ile birlikte, firmaların ömrünü uzatmak, firmaların kendi kendine işler hale getirmek ve sistemlerin ayakta kalmasını temel amaç ediniyoruz. Sunucu Teknik ekibi olarak, veri merkezlerinin uçtan uca otomasyonunu gerçekleştirerek, en kritik anlarınızda bile sistemlerinizin çalışmasını sağlıyor iş süreçlerinin kısaltılması  için elimizden geleni yapıyoruz.

Sunucu Veritabanı Kazanımlar

Sunucu yedekleme ile birlikte iş süreçlerinizi askıya almadan devam etmenizi sağlıyoruz. Sunucu yedekleme hizmetlerimiz ile depolama yazılımı ve bunlara bağlı cihazlar dahil tüm hizmetler içermektedir.

Tüm sunucu donanım ve yazılım yedeklemeleriniz uzman kadromuzdan oluşan Sunucu Teknik ekibi tarafından gerçekleştirilir.  Belirlediğimiz iş akışı onayınıza sunulur ve işe başlanır.

On site/off site veri depolama yedeklerinin yönetilmesini sağlıyoruz.  Veritabanı yedekleme ile birlikte tüm verilerinizin kaybolma ve bozulma riskine karşı saatlik, günlük, aylık veya yıllık olacak şekilde yedeklerinin alınması, doğru şekilde risk anında kullanılması olarak verdiğimiz hizmettir. İhtiyaç anında verilerin aktif  hale getirilmesi ve veri kaybının yaşanmasının önlenmesi amaçlanmaktadır.

Bu hizmet ile birlikte veri kaybının önüne geçilir veya en aza indirilebilir, kritik bilgilere istenildiği anda ulaşılması sağlanır, büyük zaman kayıplarının önüne geçilmesi ve oluşacak maddi manevi kayıplar engellenir. Firmanızın ticari itibarı korunur

İletişim Bilgilerimiz

  • Tandoğan Cad. No:132/b Pendik, İstanbul
  • 0216 397 53 96
    0539 377 53 96
  • info@sunucuteknik.com

Broşürlerimiz

Bilgisayar bakım anlaşması standart teklif formunu ve yaptığımız hizmetleri .PDF formatında indirebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X