Microsoft Çözümleri

Sunucu Teknik, Microsoft ekibimiz kurumsal firmanızın ihtiyaçlarını adresleyip, çözüm ve müşteri odaklı hizmetlerini yerine getirmektedir.  Firmanızın son teknolojilerden ve yeniliklerden en hızlı şekilde faydalanabilmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknoloji alanında Microsoft’un konumu oldukça önemlidir. Microsoft çözümlerimiz ile birlikte, firmanızın maliyetlerini düşürüyor, müşteri ve personel ihtiyaçlarını çözüyoruz.

Microsoft hizmetlerimiz nelerdir?

Microsoft Lisanslama Danışmanlığı
Microsoft Ürünleri Geçiş ve Sürüm Yükseltme Danışmanlığı
Microsoft Active Directory
Microsoft Office
Microsoft Exchange
Microsoft Hyper-V
Microsoft Skype for Business
Microsoft SQL
Microsoft Sharepoint
Microsoft Kullanıcı Sistemleri
Microsoft Yazılım Envanter Yönetimi
Microsoft Open Value Subscription (OVS) Kiralama Çözümleri
Microsoft Lisans Kutu Lisans Open Lisans

Microsft'un lisans stratejisi çoğu zaman karmaşık olabiliyor. Microsoft lisanlama da çok sayda ürün ve çok fazla lisanslama yöntemi bulunmaktadır. Microsoft'un bu iş için özel olarak sertifikasyon programı bile bulunmaktadır.

Bu lisasnlama parekende olarak satışı gerçekleştirilen ve kutu ürünler içerisinden çıkan lisanslardır. Sadece bir adet bilgisayara kurulabilir.  Kutu içerisinde 1 adet CD ve kitapçık bulunmaktadır. Lisansın kullanılabilmesi için lisans sözlşemesi ve ürün faturasının bir kopyasının mutlaka saklanmış olması gerekmektedir.

Birden fazla bilgisayara kurulacak lisanslama modeli şeklinde tanımlayabiliriz. En az 5 adet lisansla open lisanslama yapılabiir.  Bu lisanslama ile maliyetler düşürülebilir. Open lisanslar "Yazılım Güvencesi Lisansı" ile birlikte satın alındığında, en son çıkacak sürümler 2 yıl boyunca kullanmak mümkün olabilir.

İletişim Bilgilerimiz

  • Tandoğan Cad. No:132/b Pendik, İstanbul
  • 0216 397 53 96
    0539 377 53 96
  • info@sunucuteknik.com

Broşürlerimiz

Bilgisayar bakım anlaşması standart teklif formunu ve yaptığımız hizmetleri .PDF formatında indirebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X