st-logo-1 (1)

Parmak Okuma Sistemleri

Parmak Okuma Sistemleri

Parmak İzi Tanıma Sistemi sizin veya başka birinin parmağını dijital olarak tanıyarak oluşturulan bir kilit sistemidir. Bu sayede sayılarla veya harflerle oluşturulan şifrelerden daha güvenli bir kilit sistemi oluşturuluyor. Özellikle son birkaç yıldır teknolojik cihazlarda sıkça karşımıza çıkan parmak izi ile tanıma sistemi iyi bir güvenlik deneyimi sunduğu için bu markalar tarafından da tercih ediliyor. (Telefon, Tablet, Laptop, SSD gibi) Kurulum İçin Bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Eğer personellerinizin kişisel sebepler, yoğun iş temposundan dolayı bıkkınlık veya maaşından memnun olmama gibi sebeplerden dolayı kaynaklarınızın veya onlara sunduğunuz imkanların suistimal edilmesinden şüphe duyuyorsanız kullacağınız personel takip sistemleri ve yöntemleri ile onların aktivitelerini takip edebilirsiniz. Bu sistemleri personelleriniz üzerinde kullanmanızın faydaları bulunmaktadır. 

Araştırmalara göre bu sistemleri gizli olarak kullanmak personellerinizin hareketlerini en doğru şekilde analiz etmenize yardımcı oluyor. Böylece az önce söylediğimiz durumlara karşı bu yöntemler ile önleminizi almış oluyorsunuz. Ancak bu yöntemleri doğru ve kararında kullanmak size fayda sağlayacaktır.

Bariyer Sistemleri

Her şey istediğiniz gibi kontrolünüz altında mı?

Parmak İzi Okuyucu Montajı

Parmak İzi İle Tanıma Sistemi diğer güvenlik önlemlerine kıyasla daha güvenli olduğu için çoğunluk bu şifreleme sistemini tercih ediyor. Bu şifreleme yöntemi teknolojinin gelişmesi ile çoğu yerde kullanılabiliyor. Peki bu sistemi kullanmak istiyorsanız nasıl kullanacaksınız? Genellikle kullanmak istediğiniz eşyalara, yerlere uygun şekilde hazır olarak internette satılan çoğu parmak izi kilidini kolayca kullanabiliyorsunuz. Ancak istediğiniz basir bir parmak izi kilidi değilse, üst düzey bir parmak izi güvenliği istiyorsanız bu konuda anlaştığınız şirketten kurulum yapmasını talep edebilirsiniz.

Personel Takip Sistemleri genellikle birden fazla çalışanın olduğu ofislerde, şirketlerde vb. yerlerde kullanılır. Bu tür yerlerde personel sayısı çok olduğundan karışıklıklar meydana gelebiliyor (İş saatlerine uymama, verimli çalışmama gibi). Personellerinizin hareketlerini bu sistemler ile takip ederek sunduğunuz imkanları nasıl kullanıyorlar öğrenebilirsiniz.

Kurumsal Çözüm Ortağınız

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak doğru kararları almaya hazır mısınız?

Parmak İzi Okuma Sistemi Fiyatları

Parmak okuma sistemleri ile yukarıda anlattığımız gibi bir çok sorunu çözmek mümkün peki parmak okuma sistemleri fiyatları ortalama ne kadar? Kurumsal firmaların ihtiyaçlarına göre üründen ürüne özellik farkı göstermektedir. Ortalama parmak okuma sistemi ve parmak izi sistemi kurulumu birlikte değerlendirildiğinde hizmet de satın aldığınızdan fiyatlarda değişkenlik gösterilmektedir. En ucuz parmak okuma sistemleri bulunduğu gibi son teknolojik verilerle donatılmış parmak izi okuma sistemleri de bulunmaktadır. Parmak okuma sistemleri kurulumu hizmet bedeli alınmaktadır. Bazı firmalar ürünlerini satarken bu hizmet bedelini almamaktadır. Fiyat konusunda endişeleriniz varsa en uygun fiyatlı parmak okuma sistemleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Parmak izi okuma sistemi kuran firmalar veya teknik servisler bulunmaktadır. Bunlar aracılığı ile firmanıza en uygun yerlere parmak izi okuma sistemleri kurulmaktadır. Parmak okuma sistemleri sayesinde mesai başlangıç ve sonlandırmalarını kontrol altına alabilir. Maaş, mesai vb. şeyleri hesaplamak bu ürün ile daha kolay olmaktadır. Parmak okuma sistemi kuran firmaların kurumsal olup olmadığı, şirket kültürü bulunup bulunmadığı detaylıca araştırılmalıdır. Unutulmamalı ki merdiven altı firmalar büyük sorunlar getirmektedir.

Parmak Okuma Sistemi kurdurmak ve toptan fiyat almak için mutlaka bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mail yolu veya telefon aracılığı ile müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır.