Parmak Okuma Sistemleri

Parmak İzi Tanıma Sistemi sizin veya başka birinin parmağını dijital olarak tanıyarak oluşturulan bir kilit sistemidir. Bu sayede sayılarla veya harflerle oluşturulan şifrelerden daha güvenli bir kilit sistemi oluşturuluyor. Özellikle son birkaç yıldır teknolojik cihazlarda sıkça karşımıza çıkan parmak izi ile tanıma sistemi iyi bir güvenlik deneyimi sunduğu için bu markalar tarafından da tercih ediliyor. (Telefon, Tablet, Laptop, SSD gibi) Kurulum İçin Bizimle İletişime geçebilirsiniz.

Şirketler İçin Parmak İzi Okuyucu Sistemleri

Eğer personellerinizin kişisel sebepler, yoğun iş temposundan dolayı bıkkınlık veya maaşından memnun olmama gibi sebeplerden dolayı kaynaklarınızın veya onlara sunduğunuz imkanların suistimal edilmesinden şüphe duyuyorsanız kullacağınız personel takip sistemleri ve yöntemleri ile onların aktivitelerini takip edebilirsiniz. Bu sistemleri personelleriniz üzerinde kullanmanızın faydaları bulunmaktadır. Araştırmalara göre bu sistemleri gizli olarak kullanmak personellerinizin hareketlerini en doğru şekilde analiz etmenize yardımcı oluyor. Böylece az önce söylediğimiz durumlara karşı bu yöntemler ile önleminizi almış oluyorsunuz. Ancak bu yöntemleri doğru ve kararında kullanmak size fayda sağlayacaktır.

Personel Takip Sistemi Kullanım Yerleri

Personel Takip Sistemleri genellikle birden fazla çalışanın olduğu ofislerde, şirketlerde vb. yerlerde kullanılır. Bu tür yerlerde personel sayısı çok olduğundan karışıklıklar meydana gelebiliyor (İş saatlerine uymama, verimli çalışmama gibi). Personellerinizin hareketlerini bu sistemler ile takip ederek sunduğunuz imkanları nasıl kullanıyorlar öğrenebilirsiniz.

Parmak İzi Okuma Sistemi Montajı

Parmak İzi İle Tanıma Sistemi diğer güvenlik önlemlerine kıyasla daha güvenli olduğu için çoğunluk bu şifreleme sistemini tercih ediyor. Bu şifreleme yöntemi teknolojinin gelişmesi ile çoğu yerde kullanılabiliyor. Peki bu sistemi kullanmak istiyorsanız nasıl kullanacaksınız? Genellikle kullanmak istediğiniz eşyalara, yerlere uygun şekilde hazır olarak internette satılan çoğu parmak izi kilidini kolayca kullanabiliyorsunuz. Ancak istediğiniz basir bir parmak izi kilidi değilse, üst düzey bir parmak izi güvenliği istiyorsanız bu konuda anlaştığınız şirketten kurulum yapmasını talep edebilirsiniz.

Parmak İzi Okuyucunun Avantajları

Parmak İzi Tanıma Sistemi ile alınan güvenlik önlemi diğer güvenlik sistemlerine kıyasla (PIN, Şifre, Yüz Tanıma) daha başarılı ve daha az taklit edibilir bir sistem. Bundan dolayı çoğu alanda kilit veya güvenlik amacıyla parmak izi ile tanıma sistemi sıkça kullanılıyor. Özellikle kişisel bilgileri, ödeme yöntemleri ve önemli belgelerinizi cihazınızda bu güvenlik sistemi ile rahatça kullanabiliyorsunuz. Bunun gibi daha birçok faydası olsa da önemide çok büyüktür. Bu güvenlik sisteminin önemleri ise;

Zor taklit edilebilir olması,
Direkt olarak parmak izinizin dijital olarak tanıtılması,
Son zamanlarda çoğu alanda kullanıldığı için bu sisteme güvenilirliğin artmasıdır.

Bu sebepler nedeniyle son zamanlarda çoğu markanın ve şirketin teknolojik olarak gelişmesinden dolayı parmak izi ile tanıma sistemi sıkça kullanılmaktadır.

Parmak İzi Okuma Sistemi Fiyatları

Parmak okuma sistemleri ile yukarıda anlattığımız gibi bir çok sorunu çözmek mümkün peki parmak okuma sistemleri fiyatları ortalama ne kadar? Kurumsal firmaların ihtiyaçlarına göre üründen ürüne özellik farkı göstermektedir. Ortalama parmak okuma sistemi ve parmak izi sistemi kurulumu birlikte değerlendirildiğinde hizmet de satın aldığınızdan fiyatlarda değişkenlik gösterilmektedir. En ucuz parmak okuma sistemleri bulunduğu gibi son teknolojik verilerle donatılmış parmak izi okuma sistemleri de bulunmaktadır. Parmak okuma sistemleri kurulumu hizmet bedeli alınmaktadır. Bazı firmalar ürünlerini satarken bu hizmet bedelini almamaktadır. Fiyat konusunda endişeleriniz varsa en uygun fiyatlı parmak okuma sistemleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Parmak İzin Okuma Sistemi Kuran Firmalar

Parmak izi okuma sistemi kuran firmalar veya teknik servisler bulunmaktadır. Bunlar aracılığı ile firmanıza en uygun yerlere parmak izi okuma sistemleri kurulmaktadır. Parmak okuma sistemleri sayesinde mesai başlangıç ve sonlandırmalarını kontrol altına alabilir. Maaş, mesai vb. şeyleri hesaplamak bu ürün ile daha kolay olmaktadır. Parmak okuma sistemi kuran firmaların kurumsal olup olmadığı, şirket kültürü bulunup bulunmadığı detaylıca araştırılmalıdır. Unutulmamalı ki merdiven altı firmalar büyük sorunlar getirmektedir.  

Parmak Okuma Sistemi kurdurmak ve toptan fiyat almak için mutlaka bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mail yolu veya telefon aracılığı ile müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

İletişim Bilgilerimiz

  • Tandoğan Cad. No:132/b Pendik, İstanbul
  • 0216 397 53 96
    0539 377 53 96
  • info@sunucuteknik.com

Broşürlerimiz

Bilgisayar bakım anlaşması standart teklif formunu ve yaptığımız hizmetleri .PDF formatında indirebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X