st-logo-1 (1)

Ses ve Veri Çözümleri

Ses ve Veri Çözümleri

Ses iletişiminin telekomünikasyona oranla oldukça düşük maliyetli olması, birey ve kurumları data üzerinden ses aktarımına yöneltti. Telefon hatlarının görüşme kalitesini yakalaması, her geçen gün data üzerinden iletişimin popülerliğini arttırdı.

Sunucu Teknik firması olarak kurumların kendi iç ses ve veri iletişimini kurmaları, işletim sistemlerini en performansta kullanmaları için sunduğumuz sev ve veri çözümleri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bariyer Sistemleri

Veri hatları üzerinden iletişiminizi yönetin.

IP Telefon Çözümleri

Gene tanımıyla IP telefon, VOIP sistemiyle çalışan telefonlara denir. SIP veya internet telefonu olarak da telaffuz edilmektedir. Dijital çağın ortaya çıkmasına kadar kullanıcılar analog telefonlar aracılığıyla iletişim sağlamaktaydı. Bu iletişimin temeli bakır kablolar üzerine kuruluydu. Fakat hayatımızda hızla artan teknolojik yenilikler sayesinde artık nerdeyse iletişimimizin tamamını veri hatları üzerinden yapılmakta. Ayrıca bu iletişim analog devrinde olduğu gibi sadece ses üzerinden değil, aynı zamanda görüntülü olarak da gerçekleşmekte.

IP santral, bünyesinde çok sayıda aygıt ve personel bulunduran firmaların kesintisiz ve güvenli iletişim sağlamaları için kullanılan yöntemdir. Geniş bölgelere yayılmış kurum cihaz ve personellerinin iletişimini sağlamak için merkezi bir sistem kurulduğunda veri trafiği daha rahat yönetildiği gibi aynı zamanda iletişim giderleri de hayli düşmektedir. Bu santraller aracılığıyla kurum içi ücretsiz iletişim olanağı kazanılır.

Ayrıca IP santrallerin kendi bünyesinde sunduğu yazılımsal uygulamalar da mevcuttur. Bunlardan en önemlisi çağrı merkezi hizmetidir. Bu sistem sayesinde dış aramaları istenilen birime otomatik olarak aktarılır, ofiste kimse bulunmasa dahi cep telefonuna yönlendirilir.

Kurumsal Çözüm Ortağınız

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak doğru kararları almaya hazır mısınız?