Teknik Servis Hizmeti

Teknik Servis

Sunucu Teknik bünyesinde barındırdığı profesyonel bilgisayar teknik servis ekibi kadrosu ile bilgisayar teknik servis hizmetlerini yerine getirmektedir. Firmamız, müşterileri ile yerinde bilgisayar teknik servis hizmetini bakım onarım sözleşmesi ile yerine getirmektedir.  Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınızın bakım onarım ve arıza tespitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Servis Hizmetini dilerseniz aylık veya yıllık olacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Aylık ve yıllık bakım sözleşmeleri için yine bizimle iletişime geçebilirsiniz. Network kurulumu bakımı ve onarımı dahil laptop ve masaüstü bilgisayarlarınızın tüm bakımlarını uzman ekibimiz eliyle yerine getiriyoruz.

Bilgisayar teknik servisi hizmetimizde neler var

İşletim sistemi kurulumu, güncellenmesi
Server Kurulumu ve Yapılandırılması
Bilgilerinizin otomatik yedeklenmesi
Donanım güncellemesi, upgrade işlemleri
Network kurulumu, kaynakların paylaşımı
Firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu
Anakart, harddisk, işlemci, ram, dvd, ekran kartı değişimi
Virüs, Trojan taraması ve program güncellemeleri
Ağ Güvenliği
Kablolama hizmetleri
TAM ZAMANLI KISMİ ÇÖZÜM

Firmanızın çalışma günlerinde şirkete özel Sunucu Teknik teknisyeni görevlendirilir. Kurumsal müşterilerimizin mesai saatlerine uygun şekilde yerinde destek sağlanır. Sunucu Teknik ekibi tarafından müşteriye özel olarak görevlendirilen teknisyen yaptığı her çalışmayı, raporlar Sunucu Teknik ile bu raporları paylaşır ve teknisyen tarafımızca yönlendirilir. Teknisyenin rahatsızlanması vb. gibi durumlarda müşterimizin firmasını tanıyan donanım başka bir teknisyen görevlendirilir ve hizmet kalitesi aynı şekilde devam ettirilir.

Kurumsal müşterimizin belirlediği günlerde (Örn. Perşembe ve Pazar) Sunucu Teknik teknisyeni, tam zamanlı olarak belirli gün ve saatlerde yerinde destek verir. Sunucu Teknik ekibi tarafından müşteriye özel olarak görevlendirilen teknisyen yaptığı her çalışmayı, raporlar Sunucu Teknik ile bu raporları paylaşır ve teknisyen tarafımızca yönlendirilir. Teknisyenin rahatsızlanması vb. gibi durumlarda müşterimizin firmasını tanıyan donanım başka bir teknisyen görevlendirilir ve hizmet kalitesi aynı şekilde devam ettirilir.

Kurumsal müşterimizin firmasının bulunduğu yerde ayda bir kere genel bakım gerçekleştirilir. Her altı ayda bir bu genel bakımda, firma içerisindeki bilgisayar kasalarının iç ve dış temizliği de ayrıca yapılır. Genel bakımlar dışında herhangi bir sorun geldiğinde telefonla, uzaktan bağlantı yolu ve yerinde destek sağlanır, mümkün olduğunda sorunlar hızla çözülür.

İletişim Bilgilerimiz

  • Tandoğan Cad. No:132/b Pendik, İstanbul
  • 0216 397 53 96
    0539 377 53 96
  • info@sunucuteknik.com

Broşürlerimiz

Bilgisayar bakım anlaşması standart teklif formunu ve yaptığımız hizmetleri .PDF formatında indirebilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X