Danışmanlık Hizmetleri

Bariyer Sistemleri

Teknolojik İhtiyaçlara Yönelik Danışmanlık Hizmetleri

IT Danışmanlık Hizmetleri

SunucuTeknik’in danışmanlık hizmetleri, işletmenizin teknolojik dönüşümünü mütemadiyen sürdürürken, işletmenizin işlevselliğini artırıp sizi bir adım ileriye taşıyacak doğru çözüm ve hizmetleri sunar. Donanımlı, bilgili ve alanında tecrübe sahibi uzman kadrosuyla SunucuTeknik tüm teknolojik metodolijelerinizi inceleyerek şirketiniz için en doğru ve en uygun çözümleri, en hızlı şekilde hayata geçirmenizi sağlar.

Neden IT Danışmanlık Hizmetleri

İşletmeniz için en uygun ve en doğru bilgiye anında ulaşın performansınızı rakiplerinizin üzerinde tutun

Bilişim Güvenliği Danışmanlık Hizmetleri

Bilişim Güvenliği

Bilişim Güvenliği Danışmanlığı, firmaların bilhassa kurumsal firmaların iç ve dış siber tehditlere karşı ne tür önlemler almasını planlar ve bu hususta uygulamaları geliştirir.  Bilişim Güvenliği danışmanlığı sadece firmanın değil, çalışanların, müşterilerin, ürün, çözüm, hizmet gibi tüm halkaları da ele alır.

Bilişim Güvenliği danışmanlığı olarak firmanızda günlük yerine getirilen işlerin işlemleri sırasında tüm güvenlik zaaflarını tespit ediyoruz ve buna ilişkin tedbirlerimizi alıyoruz. Saldırı öncesi ve saldırı sonrası yapılması gerekenleri senaryolaştırıyoruz, risklere karşı koruyor ve önlem alıyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Kurumsal Çözüm Ortağınız

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak doğru kararları almaya hazır mısınız?