st-logo-1 (1)

Microsoft Lisanslama Çözümleri

Microsoft Lisanslama Çözümleri

Microsoft’un müşterilerine sunduğu birçok program mevcut. Kullanıcılar dilerse tek tek bu hizmetten faydalanacağı gibi aynı zamanda da toplu olarak satın alma veya kiralamaları mümkün. Microsoft’un dönem dönem sunduğu lisanslama paketleri de mevcut. Fakat tekli kullanımlarda basit bir yapıya sahip olsa da, çoklu bilgisayar kullanımda lisanslama işlemi karmaşık bir hale bürünebilmektedir. Profesyonel kurumlar ile yapılacak çözüm iş ortaklıkları sayesinde bu karmaşıklıktan kurtulmak mümkün.

 

Firmamız ile iletişime geçerek, bu konuda çözümlere en doğru şekilde ulaşmanızı sağlayan hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bariyer Sistemleri

Microsoft lisans sorunlarına son.

IT Danışmanlık Hizmetleri

Microsoft firması, dünya genelinde en popüler dökümantasyon hizmeti sağlayan bir firmadır. Sunduğu hizmetlerde yasal olarak tüm kullanım haklarını elinde bulunduruyor. Bireysel ya da kurumsal kullanımlarda bu ürünleri eksiksiz ve etik bir biçimde sağlayabilmek için satın almak veya kiralamak gerekmektedir. Bu satın alma ya da kiralama işlemini doğru bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan ise Microsoft’un verdi lisanslama ile gerçekleşebilir.

Ayrıca kullanıcılar bu hizmeti satın aldıklarında programı satın almış olmazlar, sadece programın kullanım hakkına sahip olurlar.

Kurumsal Çözüm Ortağınız

İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak doğru kararları almaya hazır mısınız?