Gelişim, Performans Değerlendirme ve Ödüllendirme

Gizli kalan potansiyelin ortaya çıkması için her personeli destekliyoruz

Çalışanlarımızın kariyeri bizim için de önemli. Sunucu Teknik ailesi olarak personellerimizin bu yolculuğunda zirveye ulaşmalarını destekliyoruz.  Personellerimizin bilinmeyen yeteneklerini ortaya çıkarmayı, kendisini tanımasını sağlamayı başarmak için işe aldığımız tarihten itibaren yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.  Firmamıza katılan personeller 2 günlük oryantasyon eğitimi alıp, şirketi ve müşterilerimizi yakından tanıma imkanına sahip oluyor. Bu süre zaman zaman mevcut kadroya göre uzatılabilmektedir.  Personellerimizin gelişim alanlarını takip ediyoruz.

Teşvik ile kariyer yolculuğunu hızlandırıyoruz

Hiç şüphesiz gelişim bilgi ve donanım kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Biz personellerimizin kariyerinde hızla yükselmesi için her türlü belge ve dökümanı sunuyor, uygulamalı olarak da  personellerimizin yanındayız.  Haftalık, aylık, senelik çalışma programlarımıza, eğitim programlarımıza personellerimiz ile birlikte düzenliyor amaca uygun hale getiriyouz. İçi boş eğitim yerine içi dolu eğitimler yapmayı tercih ediyoruz. Eğitimlerimiz ile personellerimizi kariyerinde başarılı olması için teşviklerde bulunuyoruz.

Sunucu Teknik kütüphanesi,

Okumayı seven personellerimizin, kullanabileceği mini kütüphanemizi hizmete açarak, diledikleri kitapları ödünç almasını sağlıyoruz, Bu uygulama ile hem işi hemde firmayı daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz.

Diğer gelişim olanakları

Özel hayat-iş hayatı dengesine oldukça önem veriyoruz. Gelişim ve eğitim programlarımızı da buna göre planlıyoruz. Eğitim Günleri uygulamamız ile çalışanlarımızın hem iş hem özel hayatına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Birlikte ilerlemeye önem veriyoruz

Biz müşterilerimizle olduğumuz gibi, çalışanlarımız ile de birlikte ilermeye gayret ediyoruz. Yeniliği teşvik eden, değişim konusunda bize ilham veren genç kadromuz, işimizi büyütmemize ve dinamik kalmamıza çok büyük katkı sağlıyor. Bu anlatımlarımız ile başarıyı objektif şekilde ölçümleyebiliyoruz adalet ve hakkaniyet duygusu içerisinde pozisyona bağlı olarak aylık ya da yıllık bazda ödüllendiriyoruz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

X